1990 Yılında faaliyete başlayan firmamız enerji sektörünün taahhüt bölümünde etkin bir görev almak amacı ile kurulmuştur.

Firmamız kuruluş amacı doğrultusunda kısa süre içinde Türkiye genelinde sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Faaliyet alanlarımız içerisinde fabrika tesisleri, enerji nakil hatları (15 kV,34,5 kV 154 kV , 380 kV) , dağıtım şebekeleri , saha aydınlatmaları , otoyol aydınlatmaları özel trafo tesisleri, yer altı kabloları v.b. gibi taahhüt işlerinin yanı sıra 1990 yılından bu yana elektrik malzemeleri satışı ve pazarlaması konusunda da güvenilir kadro ve yeterli ekipmanımız ile faaliyetimiz firmamıza ait iş merkezinde devam etmektedir. Yine uzman kadro ve yeterli ekipmanlı olarak 1997 yılından bu yana pano imalat atölyemizde her türlü pano , saç köşk ve saç hücrelerin imalatı devam etmektedir.

Faaliyet Alanlarımız
1- İnşaat , Mekanik Tesisat İşleri
2- Otoyol Elektrifikasyonu ve Işıklandırılması
3- Park , Bahçe ve Yol Aydınlatmaları
4- Trafo Merkezi ve Bina İnşaatları
Türk Taahhüt Sektörü

Türk taahhüt sektörüne ve Türk yatırımcısına çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmek, Türkiye de bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak Türk taahhüt sektörünün ufkunu açmak ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Önümüzdeki yüz yılın bilgi ve bilgisayar teknolojilerinin yaygın kullanılacağı yıllar olacağının bilinci ile tüm teknolojik imkanları proje, uygulama ve sonrasındaki hizmetlerde en verimli şekilde kullanan taahhüt grubu olmak yolunda araştırma ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Bireysel ve Kurumsal İhtiyaçlara Cevap Vermek

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara cevap vererek, Yüksek standartlı , Kaliteli Ürün ve hizmet Grubumuz, satış sonrası desteğimiz ile değişik alternatif ve stratejiler sunarız. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın iyi hizmet sunabilmeleri için moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Devamlı Bir adım önde olabilmek için sürekli araştırmalar yapıp kendimizi yenilemek gibi bir anlayış içinde en yeni ürünlerle hizmet vermektir.  TEKNİK PERSONEL KADROMUZ     TEKNİK ARAÇ KADROMUZ
         
Elektrik Mühendisi
İnşaat Mühendisi
Elektrik Ustası
İnşaat Ustası
Kepçe Operatörü
Mobil Vinç Operatörü
Ağır Vasıta Şoförü
Kaynak Ustası
Muhasebe
Satın Alma ve Pazarlama
Depo Sorumlusu
Elektrik İşçisi
İnşaat İşçisi
3
1
5
2
2
3
3
2
2
2
2
12
4
  Renault Megane
Renault Clio
Hyundai Sonata
Hyundai Admira
Ford Ranger Çift Kabin
Mitsubishi Carizma
Mitsubishi Prestij Otobüs
As 250 Dodge
As 700 Kamyon
Desoto PD 900AS 15 Ton.luk Vinç
Desoto PD 900AS 10 Ton.luk Vinç
HMK-100 Kazıcı Yükleyici Excavatör
Komprasör (Atlas)
Kompaktör (Zemin Düzeltme Makinası)
Asfalt ve Beton Kesme
Jeneratör (Küçük)
1
3
1
2
1
1
1
3
1
1
2
2
1
2
3
1